Як проходить живий квест

Живий квест на корпоратив або День народження – це прекрасний варiант вiдпочинку для всiх!
kvest-na-den-rozhdeniya-ot-uquest

Замовити живий квест на корпоратив чи День народження – це дуже хороше рішення. По-перше, наші ігри сподобаються всім і зроблять ваше свято особливим. По-друге, з вашого боку не потрібно ніяких підготовки та затрат, а отримаєте ви в підсумку цілісну програму корпоратива чи Дня народження. Отже, як проходить гра і що необхідно зробити, що замовити живий квест?
• Вибір сценарію та місця проведення.

Вам всього-навського потрібно сповістити нам кількість гравців та їх вік, і ми разом виберемо вам найкращий живий квест від UQUEST. Також ви можете запросити нас на вашу локацію (ресторан, природа, дім, офіс тощо) або попросити в нас допомоги в підборі місця для гри.

• Підготовка гравців до живого квеста.

Вам абсолютно не потрібно готувати всіх гостей до гри. Ви навіть можете зробити для них це повним сюрпризом. Ведучий свята на початку квеста за якихось десять хвилин сам все зробить – доступно пояснить правила, вручить ролі та налаштує учасників. Поки гравці знайомитимуться зі своїми ролями, кожному буде виданий реквізит для занурення в атмосферу сюжету.

• Підготовка локації до гри.

Знову ж таки – вам зовсім не прийдеться морочити собі голову і готувати якось приміщення чи територію для квеста. В нас є своя апаратура, реквізит, фотозони і все необхідне для проведення гри.

• Активна частина живого квеста.

Учасники ознайомляться зі своїми ролями, зрозуміють свої завдання і розпочнуть гру. Ви будете дуже багато спілкуватися між собою, збирати інформацію, виконувати різні дії (покупки, перестрілки, підписання контрактів, вибори тощо), тим самим наближаючись до своєї мети. Це буде цікаво, весело, смішно, загадково і шокуюче водночас.

• Фінальне обговорення.

Коли живий квест закінчиться, ведучий UQUEST буде по черзі ставитиме запитання гравцям. Кожен буде розповідати про свої цілі і шляхи їх досягнення. В цьому обговоренні інші гравці взнають ще багато цікавого про персонажів і сюжетні лінії, які залишилися загадкою під час квеста. Будьте певні, що це зрівняється з найзахоплюючими книгами, які ви читали в своєму житті. Також, по бажанню, можна буде виділити найкращих гравців вашого живого квеста.

Сiмпсони про живi квести

Що ви отримуЄте, замовляючи живий квест на корпоратив

1 Реальний тімбілдинг, в якому всі учасники об’єднуються в одну історію. При цьому вони самі створюють цю історію своїми взаємодіями та розмовами.

2 Психологічний портрет кожного з ваших співробітників. Особливо корисною ця інформація буде для власника бізнеса або HR. Ви побачите, хто на що здатний, взнаєте особистісні риси характеру співробітників, їх рівень інтелекту й активності.

3 Позитивний імідж компанії, яка розуміє смисл в сучасних і оригінальних івентах, а також дійсно думає про своїх співробітників. Адже живий квест на корпоративі – це однозначно весело.

Що ви отримуЄте, замовляючи живий квест на День народження

1 Свято, яке запам’ятається на все життя! Настільки унікальну пригоду не забудуть ні ваші гості, ні ви. А яскраві фото з квеста вас в цьому допоможуть.

2 Веселий настрій, сміх і море позитиву. Гостям точно не буде нудно під час живого квеста, а також вони не будуть сконцентровані тільки на святковому столі.

3 Замість звичайного застілля, ви отримуєте інтелектуальну гру з зануренням в атмосферу. Тобто, по-перше, ви даєте зрозуміти своїм друзям, що ви прогресивні та захоплюєтеся чимось класним. А по-друге, що ви дійсно приділили увагу відпочинку ваших гостей, а не зекономили час і зусилля, обмежившись банальною програмою.

Хто може грати в живi квести?

who_can_play

Ви, ваші діти і ваші батьки

(ролі на будь-який вік)

who_can_play

Чоловіки та жінки

(сценарії навіть для девічников и мальчишників)

who_can_play

Співробітники

(відмінний тімбілдінг і підняття корпоративного духу)

who_can_play

Друзі

(оригінальне День народження, Хелловін або тематична вечірка)

who_can_play

Студенти і школярі

(веселі початок або кінець навчального року)

Де можна грати в живий квест?

ресторан, кафе, бар офіс

дім, квартира  на природі

Не втрачайте цю прекрасну можливість перевірити себе, своїх друзів або співробітників на кмітливість, фантазію та вміння відпочивати правильно! З нетерпінням чекаємо Вас і вже готуємо для Вас незабутню тематичну вечірку! Замов живий квест на дорослий або дитячий День народження, корпоратив і зіграй в кращу гру з UQUEST.

who_can_play

Квест на корпоратив

детальнiше

День нарождення

детальнiше

Дитяче свято

детальнiше