Найяскравiший корпоратив чи День народження тiльки з UQUEST

aboutus-img-item1

Розвиток логіки та мислення

aboutus-img-item4

Тімбілдінг

aboutus-img-item2

Яскраві образи і персонажі

aboutus-img-item5

Неймовірні емоції

aboutus-img-item3

Комунікативний тренінг

aboutus-img-item6

Нові знання

Наша концепція

Як приємно, коли твоя робота приносить тобі задоволення! Ми всі в UQUEST, від засновника проекту до фотографа, насолоджуємося нею сповна. Більше того, наша робота приносить величезне задоволення тисячам інших людей щорічно. Звичайно ж, мова йде про наших клієнтів, для яких ми і стараємося. Тому бути частиною UQUEST – дуже круто!

Як завжди, все успішне починається з хорошої ідеї. Створюючи UQUEST, ми також чітко розуміли, для чого ми це робимо.

Працюючи в сфері відпочинку і розваг, ми зауважили, наскільки неоригінальні та одноманітні ті послуги, що пропонують івент-агенства. Саме тоді ми відчули сильне бажання людей відпочивати по-новому, переживати неординарні емоції та отримувати різноманітний досвід. Адже прийшов час діяти, а не просто спостерігати! Тому, створюючи наші сценарії, готуючи реквізит для кожної гри і проводячи квести, ми завжди викладаємося на максимум. А у відповідь ми чуємо довгоочікуване і таке приємне «ВАУ!». Саме захвату, саме цього відчуття, що наш живий квест зірвав вам дах, а ви отримали найнеймовірніший досвід зі всіх ваших святкувань у вашому житті, ми і очікуємо.

contact-info

100% гарантія задоволення

contact-info

5 років досвіду у сфері розваг

contact-info

Індивідуальний підхід та приємні ціни

contact-info

Команда професіоналів

Наша фiлософiя

Наша команда складається з молодих і соціально-активних людей. За допомогою наших живих квестів ми навчаємо людей новому.Адже людина, будь-то дорослий або дитина, яка навчилася грати в живий квест, автоматично навчилася чогось нового в реальному житті. Ми допомагаємо нашим клієнтам користуватися своїм мисленням, логікою, соціальними навиками, поки вони грають, веселяться і святкують. Всі наші сценарії пишуться психологами, соціологами, спеціалістами, які мають відношення до інтелектуальних ігор десятки років. А ведучі UQUEST – справжні професіонали з колосальним досвідом роботи. Одні вміють провести квест з акцентом на тімбілдинг, другі – легко знаходять спільну мову з дітьми, а третім під силу провести незабутнє свято шумній компанії на дорослому Дні народження.

Ми впевнені, що наша команда на правильному шляху, адже за роки роботи в нас з’явилося безліч постійних клієнтів. Ми будемо працювати ще більше, щоб вдосконалюватися і чути з кожним разом після наших живих квестів все голосніше і голосніше заповітне «ВАУ!»

З нами ви можете бути впевнені у тому, що День народження, корпоратив чи інше свято буде фантастичним!