Заказать
uk

Як, де і з ким можна пограти в живій квест, ви зможете    дізнатися тут.

СЮЖЕТ КВЕСТУ:

Сюжетно-рольова гра “Хіппі, Драйв і Рок-н-рол” – це захоплююча історія про прекрасну пору початку 70-х років минулого століття, коли рок-н-рольна лихоманка охопила весь світ, коли люди вміли любити і цінувати мир, коли багато хто прагнув змінити цей світ на краще. Саме про це наш живий квест. Веселі, цікаві образи хіпі та рок-зірок – це ваші образи для перевтілення. Але не чекайте миру в нашій вільній комуні хіппі! Тільки що був вбитий менеджер і засновник легендарної групи Moonlight Drive. Тепер ми всі змушені залишитися в комуні, щоб розібратися в злочині і знайти вбивцю. А тим часом у кожного з’являється чудова можливість зібрати свій рок-колектив. В кінці квесту ми дізнаємося, чи буде це група одного хіта або монстр рок-н-ролу. І як завжди все залежить тільки від вас, дорогі гравці. Насолоджуйтесь музикою, друзі! Це рок-н-рол!

Живий квест “Хіппі, Драйв і Рок-н-рол” підходить під святкування і Дня народження, і корпоративів. Наприклад, однією з цілей є створити першокласну рок-групу, що відмінно сприяє тімбілдінгу. Не переживайте, це не талант-шоу, а логічна гра, тому вам доведеться грати на гітарі або співати тільки за власною ініціативою;) Насправді досить багато спілкуватися, домовлятися і приймати правильні рішення. Так що тепер з UQUEST замовити дійсно ефективний тімбілдінг легко! Ну а живий квест “Хіппі, Драйв і Рок-н-рол” на дитячому або дорослому Дні народження подарує вам море яскравих образів, позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Экшн
Детектив
Інтрига
Атмосфера
Пiдходить для:
  • team building
  • вечеринки
  • выпускного
  • дня рождения

Персонажи квеста:

Дивитися усіх персонажей:

Вiдгуки

"Було дуже весело і несподіванно, море емоцій! На кілька годин забули про буденність і приміряли на себе роль хіппі і рок-виконавців :) Надзичайно колоритне місце!" Вероніка (Facebook)
Очень яркий и веселый квест! Рекомендуем! Илья Ищенко
"В первый раз играли в живой квест. Впечатлений куча, невероятно захватывает, интересно на протяжении всего квеста и не хочется, чтобы заканчивался ))" Андрей
"Дуже, дуже весело! Яскраві образи, цікавий сюжет! Всям гостям дуже сподобалось, дякую!!! " Олена