Що таке живий квест?

Живий квест від UQUEST – це неймовірна пригода, в якій можна прожити коротке, але дуже яскраве і насичене подіями життя в якійсь історичній епосі, вигаданому всесвіті або загадковій ситуації. Це гра, в якій можна здійснити захоплюючу подорож і в часі, і в просторі. А найцікавіше – у вас буде повна свобода дій, наче в крутій комп’ютерній грі. Адже в реальному житті нас завжди обмежують закони, суспільна думка і відповідальність за кожну нашу дію, а в живому квесті можна зробити все, що забажаєте. Так що з UQUEST, якщо захочете, ви зможете влаштувати стрілянину на Дикому заході, закрутити роман з рок-зіркою або підірвати штурмовика з «Зоряних війн». І все це не відходячи від святкового стола в кафе, вдома, на природі чи в офісі.

Живий квест – це інтригуюча, унікальна та корисна гра. Вона просто створена для того, щоб приносити задоволення і викликати захват. Захоплюючі сценарії квестів від UQUEST, як в найкращих блокбастерах Голлівуду, з першої і до останньої хвилини будуть зацікавлювати вас і заставляти діяти. Яскравий реквізит для гравців і музика допоможуть вас повірити в реальність того, що відбувається навколо. А багато корисних вмінь, нестандартність мислення і комунікативні навички, відпрацьовані в живому квесті, стануть вам у нагоді і в майбутньому повсякденному житті. І це не пусті балачки. Квест називається «живим» саме тому, що це дійсно найкращий тренінг реального життя..

Квест на корпоратив

детальнiше

День нарождення

детальнiше

Дитяче свято

детальнiше

Живий квест на вашому святi

Живий квест від UQUEST – це сюжетно-рольова тематична гра в якій абсолютно кожен гравець стане персонажем і буде впевнений в тому, що саме він головний герой цього сценарію. Під час квеста кожному гравцю потрібно буде досягнути кілька цілей, щоб перемогти в кінці гри. Звичайно ж, головним завданням буде вижити, але і крім цього буде, чим зайнятися! Не зважаючи на те, що це логічна гра, живий квест від UQUEST – це також і можливість відчути себе актором крутого фільму. Атмосфера сценарію і правдоподібне гра свого персонажа – дуже цікава і весела (а дуже часто і відверто смішна) частина квеста.

Живий квест завжди з елементами детектива, дає можливість перевірити вашу логіку, інтелект, дедукцію, а також інтуїцію, фантазію, нестандартність мислення, вміння домовлятися й інтригувати. Одним словом, це дуже цікава, корисна й активна гра, яка зробить ваше свято незабутнім. Гості ще довго згадуватимуть та будуть обговорювати цю подію. А найголовніше – крім UQUEST вам більше для цього нічого не знадобиться.

Вiдгуки

"Дякуємо за час, увагу, нові емоції та гарний настрій! У вас з'явилися нові шанувальники (деякі шалені) " Тамара
"Замовили квест "Чорна мітка" для компанії з 9 осіб. В нас невеликий колектив - нотаріальна та адвокатська контора, вирішили організувати корпоратив. Просто супер!!! Квест сподобався, прекрасно провели час. Вже після закінчення, ще тривалий час обговорювали деталі, що означає, що квест реально зачепив. Тематика близька нашій компанії - розслідування вбивства. Сюжет закрутився дуже прикольно. Раджу всім" Тетяна Щербак
"Дуже, дуже весело! Яскраві образи, цікавий сюжет! Всім гостям дуже сподобалось, дякую!!! " Олена
Отличная игра для большой компании!!! Играли с друзьями на выходных, всем очень понравилось! Хотим сыграть еще в другие сценарии. Нам обещали, что все квесты уникальны и в каждом есть своя изюминка Максим
"Отличный выбор для корпоратива! Весло и с пользой! Большое спасибо ведущим за подаренный нам праздник" Ирина Карпова
"Хорошая, командная игра. Если у вас компания больше чем 40 человек-это идеальный сценарий! Про тимбилдинг-еффект - все как и обещали - результат отличный. Самый мощный из всех наших тимбилдингов" Игорь 
"Интересный сюжет, стильные и красивые образы-вечерника удалась!)) До сих пор обсуждаем возможные варианты развития сценария:)" Илона Демченко
Очень захватывает. Замечательный квест с красочным реквизитом, интересным сюжетом и классными загадками. Отдельное спасибо ведущим. Дети остались в восторге. Очень советую! Ольга Петровна 
"Заказывали квест на корпоратив (IT компания), цель была сплотить коллектив, попрактиковаться английский язык в нестандартной ситуации. Было очень интересно и необычно! хорошо, что стало так много вариантов интересно и с пользой проводить корпоративы! ждем еще сценарии на английском!" Алена Филатова
Очень необычный сюжет, было интересно примерять на себя роль разведчика))) Максим П.

З нами грали:

our-client
our-client
our-client
our-client

Відчуйте себе справжньою телезіркою – замовляйте інтерактивну гру “Хто зверху?” на ваш корпоратив

Відчуйте себе справжньою телезіркою – замовляйте інтерактивну гру “Хто зверху?” на ваш корпоратив

Коли завдання – замовити корпоратив, на якому сміх не буде затихати ні на хвилину, тоді у нас є для вас рішення. Одне з найпопулярніших телешоу «Хто зверху?» адаптоване нами під організацію свят як в приміщенні, так і під відкритим небом. Варто зауважити, що ми внесли деякі зміни, щоб програма підійшла і для великих компаній. Також зовсім не проблема, якщо в вашому колективі набагато більше жінок або чоловіків. Кожен учасник зможе сповна відчути себе на місці зірок телешоу.

Конкурси цього шоу дуже оригінальні і рідко використовуються в інших розважальних програмах, що забезпечує вам велику вірогідність по-справжньому нового досвіду для ваших співробітників. Всі інтерактиви легко сприймаються навіть тими, хто ніколи не бачив телеверсію цієї гри. Окрема тема – крутий реквізит. Він дійсно уявно переносить учасників гри в телестудію і змушує повірити, що вони справжні зірки шоу.

Отже, що на вас очікує, якщо ви вирішили замовити програму на корпоратив у нас:

  1. Конкурс «Букви». Дуже крутий інтерактив, в якому учасники будуть одягнені в точні копії кубиків із телешоу та складатимуть із себе відповіді на запитання ведучих.
  2. Конкурс «Хто я?» довзовлить гравцям відчути себе найвідомішими персонажами у світі. Учасник стає частиною великого плаката з отвором замість обличчя певного кіно-, мультиплікаційного або реального героя.
  3. «Музикальний конкурс» розкриє і логічні здібності, і акторські навички ваших колег. Учасникам потрібно якомога швидше показати без слів пісню, яку вони щойно прослухали, так, щоб команда вгадала композицію.
  4. Конкурс «Інь/Янь» дозволить вам взнати багато нового про чоловіків та жінок.

Звичайно ж, це не повний список інтерактивів програми. Він залежить від багатьох нюансів, наприклад, простору, який можна використовувати для гри. Але ми обіцяємо, що всі вони веселі та захоплюючі. Замовити корпоратив з UQUEST означає отримати набагато більше, ніж ви очікуєте.

Якщо ця програма не зовсім той вид розваг, який ви шукали, спробуйте інші варіанти наших живих квестів.

Подробнее